Schooldammen in Baarn en Soest

CHOOLDAMKAMPIOENSCHAP VAN BAARN EN SOEST

 Ranglijst Groep 7 en 8

                                                   AW   +      =    –    Pt  WP    SB

   1    De Uitkijck 1                          7  7 –  0 – 0   14 42      45

   2    Guido de Brés 1                     7  5 –  1 – 1   11 45      37

   3    Aloysiusschool 1                    7  1 –  5 – 1    7   49      25

   4    OBS De Buut 1                      7  2 –  2 – 3    6   50      31

   5    De Uitkijck 2                          7  2 –  2 – 3    6   50      26

   6    Guido de Brés 2                     7  1 –  3 – 3    5   51      20

   7    3e van der Huchtschool 1       7  2 –  0 – 5    4   52      19 

   8    Da Costaschool 1                  7  0 –  3 – 4    3   53      21

Ranglijst Groep 5 en 6

                                                    AW    +   =   –      Pt    WP   SB    

   1   OBS De Buut 2                       7    6 – 1 – 0    13    47     42

   2   3e van der Huchtschool 2       7    4 – 2 – 1    10    55     33

   3   Montinischool 2                       7    4 – 2 – 1    10    46     38

   4   Aloysiusschool 2                      7    4 – 1 – 2     9      45     34

   5   Da Costaschool 2                   7    3 – 1 – 3     7      59     28

   6   Guido de Brés 3                      7    2 – 2 – 3     6      49     25

   7   Aloysiusschool 3                      7    3 – 0 – 4     6      45     30 

   8   Montinischool 1                       7    1 – 3 – 3     5      45     28

   9   De Driesprong 1                      7    1 – 2 – 4     4      46     22

Topscorers van het toernooi:

De Uitkijck-1

  1. Marlon 14**1
  2. Gervais 13**2
  3. Vincent 08**3
  4. Reserves 10

Guido de Brés-1

  1. Tigo 11**4
  2. Jouke 10**5
  3. Marco 10**6
  4. Tom 04

Aloysius-1

  1. Sam 11**7
  2. Mathieu 08**8
  3. Dirk 08**9
  4. Lily 06**10
  5. Tijn 02

OBS De Buut-1

  1. Dean 13**11
  2. Tristan 09**12
  3. Sishue 06**13
  4. Zahide 05

De Uitkijck-2

  1. Kelvin 10**14
  2. Thomas 08**15
  3. Cees 03
  4. Jurrian 03

Guido de Brés-2

  1. Tygo 10**16
  2. Lindsey 08**17
  3. Daniel 02
  4. Nikita 00

3e van der Hucht-Valeriaan-1

  1. Nan 05**18
  2. Debbie 04
  3. Amber 03
  4. Jeike 03

Da Costa-1

  1. Lars 12**19
  2. Ayan 07**20
  3. Hannah 02
  4. Dylan 00

OBS De Buut-2

  1. Jayden 11**1
  2. Julie 09**2
  3. Azda 07**3
  4. Luuk 07**4

3e van der Hucht-Valeriaan-2

  1. Jasper 12**5
  2. Ilse 07**6
  3. Lasse 03
  4. Irsa 03
  5. Sophie 03
  6. Flo 02
  7. Emma 01

Montini-2

  1. Tom 12**7
  2. Dylan 09**8
  3. Kyano 06**9
  4. Kasper 03

Aloysius-2

  1. Tijn 08**10
  2. Jesse 06**11
  3. Dion 05
  4. Lauren 04
  5. Niek 04
  6. Joïa 01

Da Costa-2

  1. Alette 07**12
  2. Tobias 06**13
  3. Julian 06**14
  4. Tess 04
  5. Jeroen 04

Guido de Brés-3

  1. Shidza 05**15
  2. Kim 04
  3. Teun 04
  4. Adnan 04

Aloysius-3

  1. Stan 07**16
  2. Jonas 04
  3. Sven 02
  4. Maurits 02
  5. Tulin 01

Montini-1

  1. Ryan 08**17
  2. Vianne 04
  3. Luuk 04
  4. Benjamin 04
  5. Roman 02

De Driesprong-1

  1. Aya 06**18
  2. Steyn 04
  3. Maurits 04
  4. Lyanne 04
  5. Noortje 04

De Spelers met twee ** achter hun naam mogen meespelen aan het persoonlijk kampioenschap van Baarn en Soest dat gehouden gaat worden in het Rode Kruis gebouw aan de Burgemeester Penstraat 6 in Baarn op 1 december. Ook hier wordt gespeeld in twee groepen 5-6 en 7-8 de beste 10 van deze twee groepen mogen meedoen aan het provinciaal kampioenschap van Utrecht op

14 februari en dit is ook in het Rode Kruisgebouw in Baarn.

Als het mogelijk is vragen wij de scholen of zij ons de contact gegevens van de kinderen  willen verstrekken die mogen meespelen aan het topscorertoernooi. Het email adres en telefoonnummer volstaat daarmee. Wij willen de school namelijk niet verder belasten met het vervolg traject. Wel zullen de scholen op de hoogte gehouden worden over de prestaties die de kinderen zullen verrichten.

De contactgegevens graag per mail aan:

Dam.club.baarn.soest@gmail.com

Dan het Provinciaal schooldamtoernooi.

Bij de groepen 7 en 8 hebben de volgende scholen zich hiervoor geplaatst:

  • De Uitkijck 1
  • Guido de Brés 1
  • Aloysiusschool 1

Bij de groepen 5 en 6 hebben de volgende scholen zich hiervoor geplaatst:

  • OBS De Buut 2
  • 3e van der Huchtschool 2
  • Montinischool 2

Dit toernooi zal plaats gaan vinden op 23 maart 2019 in IJsselstein nadere informatie hiervoor zal worden verstrekt. Graag ontvangen wij van u de contactgegevens van deze zes teams die wij zullen doorgeven aan de Organisatie van de Utrechtse Provinciale Dambond.

Ook deze contactgegevens graag per mail aan:

Dam.club.baarn.soest@gmail.com

Namens de Damclub Baarn Soest willen wij uw school de kinderen en hun begeleiders bedanken voor hun sportieve inzet en hopen op een mooi vervolg en zien u graag terug op het toernooi dat volgend jaar rond de zelfde periode plaats zal vinden.

Als er nog vragen zijn staan wij natuurlijk klaar.

Met vriendelijke groet,

Damclub Baarn Soest

Ton van der Ploeg

Drakenburgerweg 83

3741GL Baarn

Tel. 0628628058

Alle foto’s die wij gemaakt hebben op het toernooi zijn te zien via de volgende link:

https://photos.google.com/u/1/album/AF1QipPxaIjdsooJr-Htns1VIWcycSC4nPLGKebaQqQb

En natuurlijk de groetjes van de Dam Beer Simon